Profil společnosti

Kdo jsme

Protect Parts, s.r.o., je společnost, kterou jsme založili koncem roku 2019. Zabýváme se převážně obchodem s ocelovými produkty, které pak nalézají využití především ve vojenském sektoru a jiných bezpečnostních složkách. Naší ambicí je stát se lídrem v oboru. Úzce spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými výrobci pancířů, autorizovanými ústavy a institucemi zaměřenými na výzkum a testování pancéřových materiálů. Společnost je vzhledem k charakteru své činnosti držitelem oprávnění obchodovat s vojenským materiálem a materiálem dvojího užití.

Vypalování dílů firmou Protect Parts.
Obrábění dílu firmou Protect Parts.

Naší hlavní doménou jsou pancéřové plechy určené pro výrobu částí vojenských zařízení a techniky. Obchodujeme ale i s materiály sloužícími k výrobě speciálních dílů, které pak nalézají využití v civilním sektoru – například v bankách. Vyrábíme také polotovary ve formě výpalků, ohraněných nebo zakružených dílů a obrobků a dodáváme i jejich kompletní sestavy. Našim zákazníkům nabízíme také možnost odborně se poradit. Rádi vám pomůžeme jak s prvotní fází vzniku prototypů, tak se samotnou sériovou výrobou. Mezi naše klienty patří nejen zákazníci z Česka, ale i celé Evropy – převážně té střední a východní.

Naši klienti pocházejí ze všech koutů Evropy

Firma Protect Parts pochází z České republiky. Je proto přirozené, že mnoho našich klientů pochází právě odtud. Naše produkty jsou ale žádané i jinde po světě. Pravidelně spolupracujeme se zeměmi střední a východní Evropy a věříme, že se náš úspěch v budoucnu rozšíří i za hranice Evropy.

Zajímá vás něco dalšího o naší společnosti? Chcete vědět víc?

Napište nám